Dit jaar mag onze club zeker een dikke pluim op haar hoed steken dankzij de uitmuntende prestaties van onze spelers! We hebben dit jaar niet minder dan 10 ploegen die de finale van de interclub halen! Nog nooit gezien! Charlotte Sleypen en Kirsten Winters hebben zich zelfs al tot Limburgs Kampioen gekroond.

Limburgs kampioen:

 • U10/2 meisjes Charlotte Sleypen en Kirsten Winters

Finalisten:

 • U9/3 : Senne Camps en Matthias Nelis
 • U9/2 : Louis Sleypen en Britt Brebels
 • U10/2 jongens : Damon Gielkens en Maxim Smeets
 • U10/3 meisjes : Lotte Camps en Lina de Prins
 • U14/3 jongens : Max Plessers, Robin Dewit en Rune Vranckx
 • U16/4 meisjes : Liesl Severens en Stefanie Bos
 • Heren 35/3: Jaak Cornelissen (Kapitein)
 • Heren 3: Joren Gielen (Kapitein)
 • Dubbel Heren 60: Steyvers André (Kapitein)

De finalisten in de jeugdreeksen spelen komend weekend (25 en 26 juni) in TC Lummen. Wie wil mag altijd komen supporteren voor onze spelers! Het speelschema is te vinden op de site van Tennisvlaanderen.

Komend weekend worden ook de andere reeksen gespeeld. Onze Heren 3 ploeg speelt thuis tegen TC Smash Kermt, Dubbel Heren 60 speelt in TC Winterslag de finale en de Heren 35/3 ploeg mag naar Hamont TC om te strijden voor de titel.

One Response to 10 finalisten Interclub 2016
 1. Mooie prestaties bij ons 40-jarig bestaan. Proficiat aan iedereen en doe zo verder.
  DH60 zorgde zelfs voor een echte hattrick, 3 keer zonder onderbreking.
  Dankzij ons Berner-materiaal. Bedankt Andre.


[top]

Geef een reactie